e-mail: elwira.tymczyszyn@gmail.com

Pure Beauty Challenge

Pure Beauty Challenge – I edycja wyzwania dla blogerek

 

Jesteś miłośniczką kosmetyków naturalnych? Cenisz zdrową pielęgnację i naturalny makijaż? Podejmij Pure Beauty Challenge i pochwal się swoim ulubionym naturalnym kosmetykiem i zdobądź nagrodę! Najciekawsze recenzje zostaną opublikowane na Fanpage’u Happy Green Life i nagrodzone zestawami wyjątkowych naturalnych kosmetyków. Wyzwanie ma na celu promowanie idei naturalnej pielęgnacji i zarażenie sympatią do naturalnych produktów jak najszerszego grona osób.

Regulamin

 

1. Pure Beauty Challenge to wyzwanie dla stałych czytelników/fanów Happy Green Life: https://www.facebook.com/happygreenlifepl/

2. Aby wziąć udział w Pure Beauty Challenge wykonaj następujące zadania:

a) Opisz swój ulubiony naturalny kosmetyk w rzetelny sposób, dołączając do recenzji zdjęcie/zdjęcia opisywanego produktu. Opisz jego właściwości i napisz dlaczego nie ma on sobie równych. Może to być zarówno produkt do pielęgnacji twarzy, ciała czy włosów, jak również kosmetyk do makijażu – macie tutaj pole do popisu i całkowitą wolność wyboru 🙂

b) Opublikuj recenzję na swoim blogu.

c) Udostępnij recenzję na swoim Fanpage’u na Facebooku. Oznacz recenzję za pomocą nazwy użytkownika: @happygreenlife.pl

3. Prześlij zgłoszenie na adres: biuro@happygreenlife.pl w tytule wiadomości wpisując „Pure Beauty Challenge” i podając następujące dane:

a) imię i nazwisko

b) adres e-mail

c) link do recenzji ulubionego kosmetyku

4. Wyniki I Edycji Pure Beauty Challenge zostaną ogłoszone 6 maja 2018 r. na Fanpage’u Happy Green Life, a zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani dodatkowo poprzez e-mail.

5. Trzy najciekawsze recenzje zostaną nagrodzone zestawami wysokiej jakości kosmetyków naturalnych.

 

Udanej zabawy i powodzenia!