Close
Prezent Marzeń – pomysł na niebanalny podarunek

Prezent Marzeń – pomysł na niebanalny podarunek

Żyjemy w czasach nieustannej gonitwy, pośpiechu i notorycznego braku czasu. Ciągle gdzieś pędzimy, zapominając o odpoczynku i sprawianiu sobie przyjemności. A gdyby tak raz na jakiś czas zadbać o chwile pełne odprężenia, ciszy i spokoju? A może wręcz odwrotnie, zagwarantować sobie zastrzyk adrenaliny i zrobić coś zupełnie zwariowanego? Pomoże Wam w tym Prezent Marzeń, umożliwiający sprawienie przyjemności sobie lub komuś, kogo bardzo lubicie. 🙂

Idea Prezentu Marzeń

Marka stworzyła ofertę prezentową, w której na próżno szukać prezentów materialnych. Nie znajdziecie tam biżuterii, kosmetyków, czy portfeli. Otrzymacie coś o wiele lepszego – przeżycia i emocje, o które zwykle ciężko w natłoku pracy i codziennych obowiązków. Pamiętajmy, że nie samą pracą żyje człowiek, a chwile relaksu są równie istotne jak obowiązki zawodowe – bez nich nie jesteśmy w stanie efektywnie funkcjonować. To wyjątkowe chwile sprawiają, że czujemy i doceniamy piękno naszego życia. Dzięki Prezentowi Marzeń możemy podarować takie chwile osobie, którą doceniamy.

Prezent Marzeń

Jakie atrakcje zapewnia Prezent Marzeń?

W ofercie Prezentu Marzeń znajdują się atrakcje zarówno dla osób poszukujących błogiego spokoju i odprężenia, jak również dla miłośników szaleństwa i dużej prędkości. Poszukujący ciszy i relaksu znajdą ukojenie podczas apetycznego masażu gorącą czekoladą lub masażu gorącymi kamieniami. Osoby preferujące aktywny wypoczynek ucieszą się z wypadu do Parku Trampolin, rejsu łodzią motorową, czy z nauki jazdy konnej. Znajdzie się również coś dla miłośników mocnych emocji. Co powiecie na Lot Motoparalotnią, jazdę Ferrari F430 albo lot balonem nocą? Jeśli chcielibyście spędzić czas w gronie rodzinnym, świetną opcją wydaje się wstęp do rodzinnego parku rozrywki Energylandia oraz warsztaty w manufakturze słodyczy dla całej rodziny. Znajdzie się i coś dla wielbicieli trunków – degustacja whisky lub kurs degustacji piwa. Oferta Prezentu Marzeń jest bardzo szeroka i jestem pewna, że każdy znajdzie tam dla siebie coś interesującego.

Elegancka oprawa wizualna voucherów

Wybierając Prezent Marzeń otrzymujemy Voucher prezentowy w eleganckim metalowym opakowaniu (takie opakowanie jest dodatkowo płatne). Istnieje również możliwość wyboru przesyłanego drogą mailową vouchera elektronicznego. Zawarte są w nim wszystkie informacje dotyczące opisu atrakcji, lokalizacji, czasu trwania, czy wymaganego stroju. Znajdują się tam kluczowe informacje jak numer rezerwacyjny oraz data ważności vouchera. Voucher należy zabrać ze sobą w dniu realizacji wybranej atrakcji.

Prezent Marzeń opakowanie
Moja opinia o Prezencie Marzeń

Prezent Marzeń łączy w sobie różnorodność atrakcji oraz szeroki wybór ich lokalizacji, dzięki czemu każdy może wybrać ofertę w wybranej przez siebie części Polski. Oferta dostępnych atrakcji jest tak bogata, że nawet osoby o skrajnych zainteresowaniach wybiorą z niej coś interesującego i zarazem porywającego zmysły. Koncepcja Prezentu Marzeń idealnie wpisuje się w prowadzony przeze mnie styl życia i wyznawane przeze mnie wartości – zawsze staram się doceniać piękno poszczególnych chwil, a nie rzeczy materialnych. Uważam, że nie ma nic wspanialszego niż podarowanie bliskiej osobie wyjątkowych emocji i niezapomnianych momentów.

Prezent Marzeń jest rewelacyjnym pomysłem na niebanalny podarunek i uważam, że idea marki jest warta docenienia i pielęgnowania. Jeżeli poszukujecie aktualnie nietypowego prezentu dla kogoś wyjątkowego, Prezent Marzeń bez wątpienia będzie totalnym strzałem w dziesiątkę. Z całego serca polecam Wam wypróbowanie oferty Prezentu Marzeń, a już wkrótce podzielę się z Wami wrażeniami z wybranej przeze mnie atrakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane.