Close
Organic Life – producent dający możliwości

Organic Life – producent dający możliwości

Naturalna pielęgnacja jeszcze nigdy nie przeżywała takiego odrodzenia jak w ostatnich latach. Coraz częściej sięgamy po receptury stosowane przez naszych przodków i odkrywamy je na nowo. W ostatnim czasie na rynku polskim ogromną popularność zdobyła pewna marka, która z miesiąca na miesiąc nabiera rozpędu i zaraża pasją do zdrowych produktów coraz szersze grono osób. Poznajcie Organic Life – producenta polskich dermokosmetyków, które zdobyły serca Polaków.

 

Organic Life, czyli co?

Organic Life to młoda firma oferująca dermokosmetyki bazujące na naturalnych ekstraktach botanicznych. W ofercie Organic Life znajdują się kosmetyki naturalne zawierające drogocenne ekstrakty roślinne w pozytywny sposób oddziałujące na skórę. Misją marki jest promowanie zdrowego stylu życia oraz pogłębianie świadomości na temat wpływu stosowanych produktów pielęgnacyjnych na ludzki organizm.

Co wyróżnia kosmetyki Organic Life?

Produkty Organic Life są dermokosmetykami, w związku z czym wysoka skuteczność ich działania wynika z zastosowania w ich produkcji wyciągów z roślin leczniczych. Kosmetyki Organic Life zawierają wysokie stężenie składników roślinnych, co jest fenomenem na skalę światową. Nie są to pojedyncze ekstrakty, lecz samo bogactwo natury. Składy produktów Organic Life są przyjazne również dla osób wymagających delikatnej i specyficznej pielęgnacji. Z powodzeniem mogą stosować je alergicy oraz osoby o skórze wyjątkowo wrażliwej. Śmiało można stwierdzić, że produkty Organic Life to moc natury zamknięta w prostych i przyjaznych środowisku opakowaniach.

Jakie produkty znajdują się w ofercie Organic Life?

W ofercie marki Organic Life znaleźć można produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Sztandarowymi produktami, które przyniosły marce ogromną popularność są fitoregulatory z wyciągami z roślin leczniczych, zapewniające skórze skuteczną pielęgnację i odpowiedni poziom nawilżenia. Marka Organic Life poszczycić się może kilkoma rodzajami serum o bogatych pielęgnacyjnych właściwościach. Warto wiedzieć, że Organic Life stopniowo poszerza swoją ofertę o nowe, bardziej udoskonalone produkty, które zaskakują i sprawiają, że pozostajemy im wierni na długi czas.

Stały rabat dla zarejestrowanych

Każda osoba zarejestrowana w sklepie internetowym Organic Life, na stałe otrzymuje – 25% rabatu na każdy kosmetyk. Inne marki oferują zwykle 10-15% zniżki przy pierwszych zakupach, natomiast przy kolejnych zamówieniach każdego obowiązuje cena regularna. Oferta Organic Life jest fenomenem na skalę światową, ponieważ ze stałego rabatu w wysokości 25% można korzystać już od pierwszego zakupu i obowiązuje on przy każdym kolejnym zamówieniu. Wymagane jest jedynie, aby pierwsze zamówienie było dokonane na minimum 100 punktów – jest to równowartość kwoty około 150 zł.

Coś dla ambitnych

Marka Organic Life oferuje możliwość budowania własnej struktury stałych klientów, dzięki którym otrzymujesz zniżki oraz dodatkowe bonusy. Jest to pierwsza w Polsce firma oferująca zarabianie na polecaniu zakupów w sklepie internetowym Organic Life. Każda zarejestrowana osoba otrzymuje indywidualny link rejestracyjny poprzez który zaprasza do projektu nowych partnerów. Jeżeli Twoja rodzina i znajomi pokochają produkty Organic Life, za każde ich zakupy będziesz otrzymywać punkty w systemie lojalnościowym Cashback, które następnie wymienisz na zniżkę przy zakupach lub wypłacisz w gotówce za pomocą karty MasterCard z bankomatu. Najaktywniejsze osoby, które zarażą miłością do kosmetyków Organic Life innych, mogą liczyć na atrakcyjne bonusy – nawet w postaci samochodu Organic Life!

Podsumowanie

Kosmetyki Organic Life są wysoce skutecznymi produktami, których efekty działania zauważalne są już po pierwszym zastosowaniu. To jedyne kosmetyki na rynku, które mają aż tak wysoką zawartość składników botanicznych. Ich cena w porównaniu z innymi kosmetykami naturalnymi jest niezwykle atrakcyjna, a efekty działania nieporównywalnie lepsze. Jeżeli poszukujesz alternatywy dla tradycyjnych kosmetyków drogeryjnych lub kosmetyków naturalnych o kiepskim działaniu, to produkty Organic Life podbiją Twoje serce w mgnieniu oka. Jestem pewna, że gdy wypróbujesz je raz, pozostaniesz im wierny na wiele lat. Serdecznie polecam.

Jeżeli cenisz zdrowe produkty, a misja Organic Life jest bliska Twojemu sercu, zarejestruj się i dołącz do pasjonatów Organic Life – jestem pewna, że nie pożałujesz!

4 Komentarzy

 • Aneta Opublikowany 25 kwietnia 2018 13:53

  Brzmi fajnie. Rejestruje się 😀 lubię te produkty więc do dzieła

 • Dorota Opublikowany 25 kwietnia 2018 19:04

  Chętnie się zarejestruję tam, lubię naturalne kosmetyki 🙂

 • Joanna_majj Opublikowany 26 kwietnia 2018 08:18

  Samo opakowanie już zachęca do zakupu 🙂

 • Zołza z kitką Opublikowany 26 kwietnia 2018 15:54

  To fakt – bum na naturalną pielęgnację trwa w najlepsze – ale to dobrze, że ludzie dbają o siebie coraz bardziej świadomie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane.