ul. Dąbrowskiego 39 18-106 Niewodnica Kościelna
502539207 biuro@happygreenlife.pl
Close

Witam Cię w Happy Green Life – świecie zdrowego stylu życia i świadomej pielęgnacji. Udowadniam, że pielęgnacja może być przyjazna zarówno dla człowieka, jak i dla zwierząt. Rozgość się i usiądź wygodnie, bo zabieram Cię w fascynującą podróż.

Jak powstało Happy Green Life?

W 2014 roku rozpoczęła się zaskakująca przygoda, trwająca aż do dziś. Spontaniczny zakup kilku kosmetyków naturalnych zapoczątkował pasję odkrywania skutecznych kosmetyków z przyjaznym dla skóry składem. Początkowo miłość do produktów naturalnych przybrała formę bloga. Aktualnie rozszerzony został on o przybudówkę w postaci sklepiku online z markami kosmetyków, które zafascynowały mnie na wiele sposobów.

Misja Happy Green Life

Moim celem jest pokazanie jak największej ilości osób, że pielęgnacja skóry i włosów może być niesamowicie skuteczna i jednocześnie całkowicie przyjazna dla zdrowia człowieka. Po co wydawać pieniądze na kosmetyki wypełnione tzw. tanimi zapychaczami bez jakiegokolwiek pozytywnego wpływu na skórę, skoro można stosować preparaty wypełnione po brzegi dobrodziejstwami natury pozytywnie wpływającymi na wygląd i zdrowie?

Jakie marki wybrałam do współpracy?

Każda z marek dostępnych w Happy Green Life, tworzy wyjątkowe kosmetyki, spośród których postanowiłam odpowiednio wyselekcjonować te najwyższej jakości. Z ofert poszczególnych marek wybrałam kosmetyki połączone wspólnym mianownikiem – bezpieczeństwem dla zdrowia człowieka, skutecznością w działaniu i jednocześnie wolnością od okrucieństwa w stosunku do zwierząt. Znajdziesz tutaj marki nie tylko zachwycające innowacyjnymi formułami, ale również dzielące się dobrocią poprzez przeznaczanie części zysków ze sprzedaży swoich produktów na pomoc fundacjom. Każda z marek kosmetycznych urzekła mnie w inny sposób i jestem przekonana, że każda z nich warta jest poznania, wypróbowania, a może nawet i pokochania na długie lata.

Czy wszystkie produkty w ofercie sklepu są wegańskie?

Tak. Uważam, że oferta składników dobroczynnie wpływających na skórę i włosy jest na tyle szeroka, że nie ma uzasadnionej potrzeby stosowania w pielęgnacji jakichkolwiek składników pochodzących od zwierząt. Mamy do wyboru m.in. zioła i oleje naturalne, po co więc zakłócać lub niszczyć życie zwierząt w imię pięknego wyglądu? Każdy z nas może być piękny bez najmniejszej zwierzęcej krzywdy.

W jaki sposób pakowane są paczki?

W celu zabezpieczenia paczek na czas przesyłki, wykorzystywany jest głównie ekologiczny wypełniacz papierowy oraz taśma papierowa. Na bieżąco są również wykorzystywane różnego rodzaju wypełniacze, trafiające do Happy Green Life z przesyłkami od współpracujących producentów. Staram się nadawać im drugie życie poprzez wcielanie w życie idei less waste i wykorzystywanie ich ponownie. Czasem są to pianki, czasem folia bąbelkowa, czasem poduszki z powietrzem.