Close
Couleur Caramel, Naturalna odżywka do rzęs i brwi

Couleur Caramel, Naturalna odżywka do rzęs i brwi

Ciemne, długie i gęste rzęsy niczym z reklamy to marzenie wielu osób, lecz nie tak prosto uzyskać idealny efekt. Postanowiłam sprawdzić czy Naturalna odżywka do rzęs i brwi od Couleur Caramel przybliży mnie do rzęs o jakich zawsze marzyłam.

Opakowanie i aplikacja – komfort użytkowania

Przetestowałam odżywkę jeszcze w starej szacie graficznej, która moim zdaniem była przepiękna – grube, tekturowe opakowanie z elementami plastiku wyróżniało się na tle konkurencji. W użytkowaniu opakowanie nie sprawiało problemów. Wygodny aplikator umożliwiał precyzyjną aplikację preparatu na rzęsach.

Początkowo obawiałam się, że odżywka może dostać się do oczu, jednak ani razu nic takiego nie miało miejsca. Odżywkę aplikowałam jak standardową mascarę do rzęs. Ładnie rozprowadzała się na rzęsach i co najważniejsze nie sklejała ich.

Couleur Caramel, Naturalna odżywka do rzęs

Kolor i zapach – oddziaływanie na zmysły

Naturalna odżywka do rzęs i brwi to przezroczysty preparat, przypominający najdelikatniejszy żel. Jest kosmetykiem bezzapachowym, dzięki czemu przypadnie do gustu osobom unikającym intensywnych aromatów kosmetyków.

Couleur Caramel, Naturalna odżywka do rzęs i brwi

Działanie – jak produkt sprawdził się u mnie

Odżywkę Couleur Caramel stosowałam wyłącznie do rzęs, dlatego nie odniosę się do jej wpływu na stan brwi. Odżywkę testowałam codziennie przez 3 miesiące – po tym czasie w konsystencji zaczęły pojawiać się grudki i preparat zaczął ciągnąć się jak rozpuszczony ser.

W pierwszym miesiącu stosowania odżywki nie zaobserwowałam jakiegokolwiek efektu. W drugim miesiącu zauważyłam, że rzęsy nieznacznie się wydłużyły, lecz rezultat ten daleki był od wymarzonej wizji czarnych, gęstych rzęs. Dopiero w trzecim miesiącu zauważyłam, że stały się one jeszcze bardziej wydłużone, grubsze i nieco ciemniejsze. Nie był to efekt sztucznych rzęs. Rzęsy nie wyglądały też jak po zastosowaniu mascary, choć po aplikacji odżywki ładnie unosiły się do góry.

W połączeniu z mascarą, odżywka gwarantuje piękny efekt – jeżeli stosujecie tusz do rzęs, będziecie zachwyceni! Ja należę do grona osób, które nie mogą stosować regularnie jakiejkolwiek mascary z uwagi na ekstremalną wrażliwość oczu. Efekty odżywki tworzą piękny duet z henną do rzęs, dlatego jeżeli uczula Was każdy rodzaj mascary, a nie macie uczulenia na hennę, serdecznie polecam Wam wypróbowanie takiego duetu.

Naturalna odżywka do rzęs Couleur Caramel

Podsumowanie

Naturalna odżywka do rzęs i brwi jest skutecznym kosmetykiem, który przy regularnym stosowaniu gwarantuje efekt dłuższych, nieco grubszych i ciemniejszych rzęs. W pojedynkę nie zapewni Wam efektu teatralnego, ale w duecie z ulubioną mascarą lub henną tworzy cuda. Nie spowodowała u mnie łzawienia, pieczenia ani zaczerwienienia oczu, a to nie lada wyczyn – uczula mnie większość kosmetyków stosowanych w okolicach oczu. Jeżeli chcielibyście wzmocnić rzęsy i sprawić, aby Wasze spojrzenie stało się hipnotyzujące niczym z reklamy, warto wypróbować ten produkt. Jest to świetna alternatywa dla odżywek z budzącymi kontrowersje składnikami.

Skład INCI

Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin**, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Chondrus Crispus (Carrageenan), Xanthan Gum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic acid.

* Składniki z upraw ekologicznych

**Przetworzone z ekologicznych składników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane.