Close
Konferencja Meet Beauty – relacja z V edycji największej w Polsce konferencji dla Influencerów z branży Beauty

Konferencja Meet Beauty – relacja z V edycji największej w Polsce konferencji dla Influencerów z branży Beauty

Konferencja Meet Beauty to wydarzenie na które co roku przybywa 300 największych Influencerów pasjonujących się pielęgnacją, makijażem, stylizacją paznokci i włosów. To konferencja na którą czeka się cały rok i z której za każdym razem nie chce się wyjeżdżać.

W tym roku z uwagi na sytuację związaną z pandemią, zorganizowana została edycja online konferencji, dzięki czemu można było uczestniczyć we wszystkich wykładach bez wychodzenia z domu. 12 września 2020 po raz kolejny miałam przyjemność uczestniczenia w Konferencji Meet Beauty i pomimo tego, że była to edycja online, chciałam, aby trwała jak najdłużej! 🙂

I Wykład – Anna Pytkowska, agencja BLOG media

Pierwszy wykład: „Jak wycenić współpracę reklamową na blogu, YouTube i Instagramie” poprowadziła Anna Pytkowska z agencji BLOGmedia. Pani Ania podjęła temat nurtujący prawdopodobnie większość osób działających w sieci. Kto z nas kiedykolwiek nie miał kłopotu z wyceną swoich działań na blogu, czy fanpage’u? Trzeba przyznać, że nie jest to sprawa prosta. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników i okazuje się, że nie zawsze ilość polubień i obserwacji jest czynnikiem decydującym o wartości danego profilu. Zaangażowana i realna społeczność skupiona wokół danej strony to klucz do sukcesu działań w sieci, a wycena naszych działań jest kwestią niezwykle indywidualną, szczególnie w przypadku stron i profili o tematyce niszowej.

II Wykład – Magdalena Teterko-Walczak, NU SKIN

Meet Beauty 2020 Nu Skin

Drugi wykład: „Influencer, jako zawód przyszłości. Czy da się budować zasięgi i monetyzować swoje działania” poprowadziła Magdalena Teterko-Walczak reprezentująca markę NU SKIN. Był to wykład inspirujący i pokazujący inną drogę niż ta, którą podąża większość społeczeństwa. Pani Magda udowadnia, że etat nie musi być jedynym rozwiązaniem w życiu człowieka. Istnieją możliwości współpracy z firmami, z którymi można się rozwijać i osiągać kolejne sukcesy. Jeżeli dana osoba jest w stanie utożsamić się z wartościami danej marki, reprezentować ją oraz promować  i dzięki temu zarabiać godne pieniądze, uważam, że jest to postawa godna naśladowania – oczywiście o ile nie łączy się z opowiadaniem bajek i żerowaniem na naiwności, niewiedzy lub trudnej sytuacji finansowanej lub zdrowotnej innych osób. Z ogromną chęcią dowiedziałabym się więcej o produktach oraz sposobie działania tej marki, ponieważ czas wykładu nie pozwolił na przekazanie wszystkich informacji, a jestem bardzo ciekawa tego projektu.

III Wykład – Anna Bukowska, UZDROVISCO

Meet Beauty 2020 Uzdrovisco

Trzeci wykład: „Działa, nie działa. Co działa i jak działa? Prawdy i mity o działaniu kosmetyków” poprowadziła Anna Bukowska z marki UZDROVISCO. Był to wykład niezwykle merytoryczny i przekazujący potężną dawkę wiedzy o składnikach kosmetyków. Mogłabym słuchać Pani Ani bez końca, ponieważ z każdą minutą wykładu odkrywała przed nami tajemnice składów kosmetycznych, a jest to obszar tak szeroki i wymagający specjalistycznej wiedzy, że w tych kwestiach po prostu trzeba słuchać fachowców. Uwielbiam przedstawianie twardych faktów na dany temat, a dołączanie do tego informacji o najnowszych badaniach kosmetycznych pozwala na całkowite rozwianie wszelkich wątpliwości i powielanych w sieci mitów. Pani Ania opowiedziała również o najnowszej serii kosmetyków Uzdrovisco, która jak pozostałe produkty tej marki oparta została o komponenty najwyżej jakości.

Konferencja Meet Beauty 2020 Uzdrovisco

Uważam, że jest to marka wyjątkowa i produktem, który całkowicie zaskoczył mnie swoim działaniem i sprawił, że nie wyobrażam sobie wieczornej pielęgnacji bez niego, jest Balsamiczne serum „uzdrawiające” suchą skórę. To produkt, który w ciągu jednej nocy zmienia stan skóry o 180 stopni. Myślałam, że wcześniej stosowałam produkty o skutecznym działaniu, ale ten kosmetyk to istne cudo, które wyraźnie poprawia stan wizualny skóry dosłownie w przeciągu kilku godzin.

IV Wykład – Agnieszka Niedziałek, https://wwwlosy.pl/

Meet Beauty Agnieszka Niedziałek

Ostatni wykład: „Własna marka: na co musisz się przygotować?” poprowadziła Agnieszka Niedziałekwłaścicielka najpiękniejszych włosów jakie widziałam! Aga to marka sama w sobie, to żywa reklama świadomej pielęgnacji włosów, źródło inspiracji i niesamowitej energii do działania. Wspaniała i piękna dziewczyna, która pasję przekuła w biznes i co najważniejsze odnajduje się w tym świetnie. Z powodzeniem rozwija sklep internetowy z produktami do włosów oraz stworzyła własną markę kosmetyków do włosów, która z pewnością okaże się totalnym strzałem w dziesiątkę. Aga opowiedziała o tym, że własna firma to nie tylko strona internetowa i produkty, które można na niej kupić, ale przede wszystkim ciężka praca wielu osób. To nieustanna zmiana przepisów za którą trzeba nadążyć, to pytania klientów na które trzeba odpowiedzieć, to kwestie organizacyjne, które muszą zostać dopięte na ostatni guzik. Aga udowadnia, że robiąc to co kochamy, jesteśmy w stanie pokonać wszelkie trudności i krok po kroku osiągać wyznaczone cele .

Podsumowanie

Konferencja Meet Beauty w wydaniu online to równie wspaniałe wydarzenie jak konferencja na żywo – nie zabrakło sporej dawki wiedzy, spotkań ze specjalistami i wymiany informacji z uczestnikami konferencji, ponieważ czat umożliwiał swobodną komunikację w dowolnym momencie konferencji. Byłoby super, gdyby konferencja trwała dwa dni, ponieważ wszystkie wykłady minęły tak szybko, że aż chciało się więcej. Uważam, że konferencja online to świetna alternatywa dla osób, które nie mają możliwości przybycia do innego miasta na Meet Beauty i genialnym pomysłem byłoby wprowadzenie transmisji online przy kolejnych konferencjach, które będą odbywać się stacjonarnie. Za każdym razem jestem zachwycona poziomem konferencji Meet Beauty i uważam, że Organizatorom należą się ogromne podziękowania i wyrazy wdzięczności. Po raz kolejny serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym fantastycznym wydarzeniu i mam nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane.