Włosy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Organic Life Balsam myjący do włosów nawilżający Aqua Virtualle

  Balsam myjący do włosów nawilżający Aqua Virtualle

  Innowacyjna formuła myjąca o konsystencji lekkiego balsamu została opracowana w odpowiedzi na potrzeby włosów wymagających intensywnego nawilżenia bez efektu ich przetłuszczania. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  33.20 
 • Organic Life Serum wzmacniające do włosów

  Serum wzmacniające do włosów

  Botaniczne serum do włosów zostało opracowane z myślą o pielęgnacji włosów osłabionych, z tendencją do wypadania i kruszenia. Unikalna kompozycja czternastu wyciągów roślinnych i synergicznie działających witamin oddziałuje na cebulki włosów, jak również wpływa na ogólną poprawę i wygląd wizualny włosów. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  73.30 
 • Balsam myjący do włosów pielęgnacyjny

  Botaniczny balsam myjący stworzony został z myślą o włosach wymagających delikatnej, lecz skutecznej pielęgnacji. Osiem synergicznie działających wyciągów botanicznych i składników aktywnych połączono w wyjątkowej formule myjącej o konsystencji delikatnego balsamu. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  26.50 
 • Balsam myjący do włosów Regulujący

  Botaniczny balsam myjący stworzony został z myślą o pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Osiem synergicznie działających wyciągów botanicznych i składników aktywnych połączono w wyjątkowej formule myjącej o konsystencji delikatnego balsamu. Balsam myjący do włosów został wyprodukowany z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  30.00 
 • Balsam myjący do włosów Wzmacniający

  Botaniczny balsam myjący stworzony został z myślą o włosach osłabionych z tendencją do wypadania. Dwanaście synergicznie działających wyciągów botanicznych i składników aktywnych połączono w wyjątkowej formule myjącej o konsystencji balsamu. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  26.50