Serum

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Organic Life Serum botaniczne przeciwzmarszczkowe w płynie Collagen Lift

  Serum botaniczne przeciwzmarszczkowe w płynie Collagen Lift

  Szklana buteleczka skrywa innowacyjne serum przeciwzmarszczkowe, wyraźnie zmniejszające widoczność zmarszczek oraz spowalniające powstawanie kolejnych oznak starzenia się skóry. Serum botaniczne przeciwzmarszczkowe w płynie Collagen Lift zostało wyprodukowane z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie było testowane na zwierzętach.

  53.20 
 • Organic Life Serum nr 2 Botaniczne nawilżanie

  Serum nr 2 Botaniczne nawilżanie

  Kompozycja jedenastu starannie wyselekcjonowanych wyciągów botanicznych, roślinnych emolientów oraz witamin to wyjątkowy preparat, który śmiało można określić mianem najskuteczniej nawilżającego kosmetyku do twarzy. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  46.50 
 • Serum botaniczne cera naczynkowa Redness Solution

  Innowacyjne serum botaniczne stanowi połączenie czternastu starannie wyselekcjonowanych wyciągów botanicznych skomponowanych w oparciu o potrzeby wymagającej skóry naczynkowej. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  53.20 
 • Serum Nr 1 Odmłodzenie

  Unikalna kompozycja jedenastu starannie wyselekcjonowanych wyciągów botanicznych, roślinnych emolientów i witamin została opracowana z myślą o wymagającej specjalnej pielęgnacji skórze dojrzałej. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  46.50