Close

Kremy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Organic Life Botaniczny krem przeciwzmarszczkowy na dzień Collagen Lift

  Botaniczny krem przeciwzmarszczkowy na dzień Collagen Lift

  Kompozycja dwunastu unikalnych wyciągów botanicznych oraz witamin opracowana została z myślą o skórze wymagającej poprawy elastyczności, zmniejszenia widoczności zmarszczek i przywrócenia zdrowego blasku. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  78.50 
 • Organic Life Botaniczny krem nawilżający na noc Aqua Virtualle

  Botaniczny krem nawilżający na noc Aqua Virtualle

  Botaniczny krem nawilżający stanowi połączenie starannie wyselekcjonowanych wyciągów ziołowych, naturalnych olejów i witamin, skomponowanych w oparciu o potrzeby wymagającej intensywnego nawilżenia cery suchej. Krem działa zgodnie z naturalnym rytmem dobowym skóry, wspomagając regenerację skóry w trakcie snu. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  65.00 
 • Organic Life Botaniczny krem nawilżający na dzień Aqua Virtualle

  Botaniczny krem nawilżający na dzień Aqua Virtualle

  Botaniczny krem nawilżający stanowi połączenie starannie wyselekcjonowanych wyciągów ziołowych, roślinnych emolientów i witamin, skomponowanych w oparciu o potrzeby wymagającej cery suchej. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  52.00 
 • Krem na dzień cera naczynkowa Redness Solution

  wzmacnia i uszczelnia osłabione naczynka, zmniejszając widoczność zaczerwienień na twarzy wyrównuje koloryt skóry, nadając jej świeżości i zdrowego blasku łagodzi podrażnienia i stany zapalne, poprawiając wygląd wizualny skóry stymuluje mikrokrążenie, zmniejszając wysięki i obrzęki Składniki botaniczne: Kasztanowiec zwyczajny Ruszczyk kolczasty Miłorząb dwuklapowy Przytulia czepna Wąkrota azjatycka Tarczyca bajkalska Lukrecja gładka Dzika róża Naturalne oleje: Olej […]

  78.50 
 • Krem na noc cera naczynkowa Redness Solution

  Botaniczny krem do cery naczynkowej stanowi połączenie ośmiu skoncentrowanych ekstraktów botanicznych, wspartych witaminami, skomponowanych w oparciu o potrzeby wymagającej cery naczynkowej. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  82.50 
 • Serum botaniczne cera naczynkowa Redness Solution

  Innowacyjne serum botaniczne stanowi połączenie czternastu starannie wyselekcjonowanych wyciągów botanicznych skomponowanych w oparciu o potrzeby wymagającej skóry naczynkowej. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  53.20 
 • Serum Nr 1 Odmłodzenie

  Unikalna kompozycja jedenastu starannie wyselekcjonowanych wyciągów botanicznych, roślinnych emolientów i witamin została opracowana z myślą o wymagającej specjalnej pielęgnacji skóry dojrzałej. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  46.50