Close

Higiena intymna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Organic Life Balsam myjący do higieny intymnej kora dębu

  Balsam myjący do higieny intymnej kora dębu

  Unikalna formuła delikatnego balsamu myjącego wzbogacona została wyciągiem z kory dębu, wspomagającej utrzymanie właściwego pH okolic intymnych i dającej poczucie komfortu nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  16.79 
 • Organic Life Balsam myjący do higieny intymnej kasztanowiec i rozmaryn

  Balsam myjący do higieny intymnej Kasztanowiec i rozmaryn

  Unikalna formuła delikatnego balsamu myjącego wzbogacona została wyciągami z kasztanowca i rozmarynu, wspomagającymi utrzymanie właściwego pH okolic intymnych i dającymi poczucie komfortu nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  16.79 
 • Organic Life Balsam myjący do higieny intymnej Prawoślaz lekarski

  Balsam myjący do higieny intymnej Prawoślaz lekarski

  Unikalna formuła delikatnego balsamu myjącego wzbogacona została wyciągiem z prawoślazu lekarskiego, wspomagającego utrzymanie właściwego pH okolic intymnych i dającego poczucie komfortu nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  16.79 
 • Organic Life Balsam myjący do higieny intymnej Nagietek lekarski

  Balsam myjący do higieny intymnej Nagietek lekarski

  Unikalna formuła delikatnego balsamu myjącego wzbogacona została wyciągiem z nagietka lekarskiego, wspomagającego utrzymanie właściwego pH okolic intymnych i dającego poczucie komfortu nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  16.79 
 • Organic Life Balsam myjący do higieny intymnej Przywrotnik

  Balsam myjący do higieny intymnej Przywrotnik

  Unikalna formuła delikatnego balsamu myjącego wzbogacona została wyciągiem z przywrotnika, wspomagającego utrzymanie właściwego pH okolic intymnych i dającego poczucie komfortu nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  16.79 
 • Organic Life Balsam myjący do higieny intymnej Pięciornik srebrny

  Balsam myjący do higieny intymnej Pięciornik srebrny

  Unikalna formuła delikatnego balsamu myjącego wzbogacona została wyciągiem z pięciornika srebrnego, wspomagającego utrzymanie właściwego pH okolic intymnych i dającego poczucie komfortu nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  16.79