Mężczyzna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Organic Life Balsam myjący do włosów Organic Man

  Balsam myjący do włosów regenerujący Organic Man

  Kompozycja sześciu ekstraktów ziołowych została opracowana w odpowiedzi na potrzeby włosów wymagających nawilżenia i przywrócenia im zdrowego blasku, bez nadmiernego ich obciążania. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  33.20 
 • Organic Life Serum do twarzy regenerujące Organic Man

  Serum do twarzy regenerujące Organic Man

  Kompozycja ośmiu starannie wyselekcjonowanych wyciągów ziołowych, naturalnych emolientów oraz witamin została opracowana z myślą o potrzebach przesuszonej i szorstkiej skóry, wymagającej nawilżenia i wygładzenia. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  52.00 
 • Organic Life Balsam do mycia twarzy regenerujący Organic Man

  Balsam do mycia twarzy regenerujący Organic Man

  Botaniczny balsam do mycia twarzy stanowi odpowiedź na potrzebę skutecznego oczyszczenia skóry bez efektu jej przesuszenia. Kompozycja łagodnych substancji myjących oraz pięciu starannie wyselekcjonowanych wyciągów botanicznych gwarantuje optymalny poziom nawilżenia skóry. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  33.20 
 • Organic Life Peeling ze skałką wulkaniczną Organic Man

  Peeling ze skałką wulkaniczną Organic Man

  Połączenie mielonej skałki wulkanicznej z wyciągami z sześciu ziół, naturalnymi olejami i witaminami zostało opracowane w odpowiedzi na potrzeby męskiej cery wymagającej wygładzenia i nawilżenia. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  39.30 
 • Organic Life Balsam po goleniu Organic Man

  Balsam po goleniu Organic Man

  Regenerujący balsam po goleniu stanowi kompleks pięciu starannie wyselekcjonowanych wyciągów botanicznych odpowiadających potrzebom szorstkiej i podrażnionej skóry, wymagającej intensywnego nawilżenia i wygładzenia. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  35.00 
 • Organic Life Maska regenerująca do twarzy z zieloną glinką Organic Man

  Maska regenerująca do twarzy z zieloną glinką Organic Man

  Botaniczna maska do twarzy z zieloną glinką stworzona została z myślą o skórze wymagającej regeneracji i natychmiastowej poprawy wyglądu wizualnego skóry. Kompleksowe połączenie sześciu starannie wyselekcjonowanych wyciągów botanicznych zamknięto w formie delikatnej, lecz niebywale skutecznej maseczki oczyszczającej. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  53.20