Pielęgnacja stóp

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • GoCranberry, Krem do stóp i pięt - żurawinowa świeżość

  Krem do stóp i pięt – żurawinowa świeżość GoCranberry

  Krem do stóp i pięt – żurawinowa świeżość wyraźnie redukuje suchość i szorstkość pięt, nadając skórze miękkość i przyjemne uczucie wygładzenia. Krem gwarantuje estetyczny i elegancki wygląd stóp, w szczególności w czasie upalnego lata, gdy zakładamy lekkie sandałki, oddając się błogiemu relaksowi w promieniach słońca. Krem do stóp i pięt GoCranberry został wyprodukowany z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  31.99 
 • Organic Life Krem do stóp nawilżający

  Krem do stóp nawilżający

  Botaniczny krem nawilżający stworzony został z myślą o pielęgnacji szorstkiej i przesuszonej skóry stóp. Kompleksowe połączenie synergicznie działających wyciągów botanicznych, roślinnych olejów i witamin przeznaczone zostało do tzw. zadań specjalnych – skóry, z którą nie radzą sobie inne preparaty dostępne na rynku. Krem do stóp został wyprodukowany z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  24.70 
 • Peeling solny do stóp nawilżająco-regenerujący

  Unikalna kompozycja dwunastu starannie wyselekcjonowanych składników została opracowana z myślą o wymagającej odpowiedniej pielęgnacji skórze stóp. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  39.30