Pielęgnacja rąk

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Krem do rąk i paznokci - Nawilżanie & regeneracja GoCranberry

  Krem do rąk i paznokci – Nawilżanie & regeneracja GoCranberry

  Nawilżająco-regenerujący krem do rąk i paznokci skutecznie pielęgnuje wymagającą skórę dłoni oraz wzmacnia paznokcie niczym najlepiej działająca odżywka. Połączenie dwóch właściwości w formie jednego preparatu to praktyczne i wygodne rozwiązanie, które przypadnie do gustu zwolennikom minimalizmu. Krem do rąk i paznokci GoCranberry został wyprodukowany z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  28.00 
 • Organic Life Balsam do rąk nawilżający

  Balsam do rąk nawilżający

  Botaniczny balsam nawilżający do rąk został stworzony w oparciu o potrzeby przesuszonej i szorstkiej skóry dłoni, wymagającej ekspresowej regeneracji i głębokiego nawilżenia. Kompozycja ponad 20% wyciągów botanicznych, naturalnych olejów oraz witamin zapewnia kompleksową pielęgnację wymagającej skóry dłoni. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  24.70 
 • Organic Life Krem do rąk regenerujący

  Krem do rąk regenerujący

  Botaniczny krem do rąk stworzony został z myślą o skórze wymagającej intensywnej regeneracji i natychmiastowej poprawy wyglądu wizualnego skóry. Kompleksowe połączenie wyciągów botanicznych, roślinnych olejów i witamin przeznaczone zostało do tzw. zadań specjalnych – skóry, z którą nie radzą sobie inne preparaty dostępne na rynku. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  24.70