Close
INFLUENCERS about BEAUTY 2019 – relacja z konferencji

INFLUENCERS about BEAUTY 2019 – relacja z konferencji

W dniach 21-22 września 2019 miałam przyjemność uczestniczenia w Konferencji INFLUENCERS about BEAUTY, połączonej z Targami BEAUTY FORUM w Warszawie. Co prawda, od tego rewelacyjnego wydarzenia minęło już kilka miesięcy, jednak dziś postanowiłam podzielić się z Wami relacją z dwóch inspirujących dni, pełnych ciekawych znajomości i nowości kosmetycznych.

Konferencja INFLUENCERS about BEAUTY

Konferencja INFLUENCERS about BEAUTY zorganizowana została w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO w Warszawie przez Agencję BLOGmedia. W wydarzeniu uczestniczyli blogerzy, vlogerzy oraz influencerzy, będący autorami profesjonalnych treści związanych z branżą beauty.

Influencers about Beauty 1

Influencers about Beauty 22

Influencers about Beauty 28

Uczestnicy konferencji mieli wydzieloną strefę, w której można było przyjrzeć się z bliska produktom trzech marek kosmetycznych, a były to: Teaology, Uzdrovisco i Physicians Formula, kuszące przemyślanymi składami, ciekawymi formułami kosmetyków oraz nowoczesnym designem. Jako absolutna fanka naturalnej pielęgnacji byłam zachwycona możliwością poznania nieznanych mi dotąd marek kosmetycznych i uczestniczenia w wykładach prowadzonych przez ich twórców oraz przedstawicieli. Podczas prezentacji poszczególnych marek można było usłyszeć o idei ich utworzenia, recepturach oraz misji. Nie zabrakło również porad pielęgnacyjnych oraz sporej dawki wiedzy na temat stosowania kosmetyków. Miłośnicy stylizacji paznokci z pewnością byli zachwyceni wykładem zorganizowanym przez markę Victoria Vynn, który połączony został z prezentacją stylizacji paznokci, wykonaną przy pomocy produktów tejże marki.

Influencers about Beauty 19

Influencers about Beauty 20

Influencers about Beauty 23

Influencers about Beauty 26

Interesującą częścią konferencji były również wykłady dotyczące blogowania, na których można było poszerzyć wiedzę z zakresu budowania zasięgów w kanałach społecznościowych, fotografii oraz współpracy z markami. Nie zabrakło też paneli dyskusyjnych, w których zasięgowi influencerzy zdradzali sekrety skutecznego angażowania społeczności oraz zdobywania popularności w social media.

Influencers about Beauty 30

Influencers about Beauty 31

W strefie uczestników czekała na nas mini strefa relaksu, a w przerwach między poszczególnymi prezentacjami rozgrzewała nas pyszna herbata. Ciekawostką w naszej strefie było stanowisko marki Uzdrovisco z suszonymi roślinami, przy którym można było stworzyć jesienny obrazek, a następnie oprawić go w ramkę. Przemiłym gestem ze strony organizatorów było przygotowanie zestawów kosmetyków, które uczestnicy otrzymali po wykładach.

Targi BEAUTY FORUM

Targi BEAUTY FORUM dedykowane są specjalistom z branży kosmetycznej i dają możliwość nawiązania kontaktu z przedstawicielami marek z branży beauty. Jako uczestnicy konferencji mieliśmy nieograniczone możliwości zwiedzania przestrzeni targów. Była to w szczególności nie lada gratka dla miłośników stylizacji paznokci, ponieważ stoiska z lakierami do paznokci, z uwagi na różnorodność kolorów, niesamowicie przyciągały uwagę i sprawiały, że ciężko było przejść obok nich obojętnie.

Influencers about Beauty 2

Influencers about Beauty 3

Influencers about Beauty 4

Influencers about Beauty 5

Influencers about Beauty 7

Influencers about Beauty 14

Influencers about Beauty 15

Influencers about Beauty 16

Influencers about Beauty 18

Influencers about Beauty 25

Z kolei stanowiska z kosmetykami profesjonalnymi skierowane były wyłącznie do właścicieli i managerów gabinetów kosmetycznych, a oferowane na nich produkty, dostępne były wyłącznie dla tejże grupy osób. Mnie najbardziej zainteresowały stoiska z kosmetykami naturalnymi, których co prawda nie było wiele, jednak dawały one możliwość poznania bliżej oferowanych przez daną markę produktów.

Happy Green Life

Podsumowanie

Konferencja INFLUENCERS about BEAUTY to wspaniałe wydarzenie dla osób interesujących się nowinkami kosmetycznymi oraz ceniących poszerzanie wiedzy w zakresie pielęgnacji. Myślę, że dla osób pasjonujących się kosmetykami, makijażem i stylizacją nie ma nic lepszego niż możliwość uczestniczenia w tak fantastycznym wydarzeniu. Uważam, że część konferencyjna była o wiele ciekawsza niż oferta targów. Wykłady i prezentacje dostarczyły cennych informacji na temat pielęgnacji i stylizacji, jak również dały niesamowitą motywację do dalszego rozwoju i tworzenia nowych i coraz lepszych treści w sieci. Z przyjemnością wezmę udział w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Agencję BLOGmedia, której należą się ogromne podziękowania za zorganizowanie tak wyjątkowego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane.