Close
Humble Brush – bambusowa szczoteczka do zębów

Humble Brush – bambusowa szczoteczka do zębów

Wszechobecny plastik powoduje, że szukamy ekologicznych rozwiązań nie tylko w gospodarstwie domowym, ale również w codziennej pielęgnacji. Jeżeli w poszukiwaniu alternatyw dla plastikowej szczoteczki do zębów, możemy dodatkowo zrobić coś dobrego – trudno przejść obok takiej okazji obojętnie. Poznajcie Humble Brush – bambusową szczoteczkę do zębów, której zakup przyczynia się do finansowania projektów na rzecz potrzebujących dzieci, realizowanych przez Fundację Humble Smile.

Humble Brush Bambusowa szczoteczka do zębów

Opakowanie i walory estetyczne

Humble Brush znajduje się w opakowaniu wykonanym z materiałów pochodzących z recyklingu, a wewnętrzna osłonka szczoteczki została wykonana z kompostowalnego papieru. Szczoteczka posiada rączkę z biodegradowalnego, pochodzącego ze zrównoważonych upraw bambusa. Nylonowe włosie jest niesamowicie delikatne i przyciąga uwagę swoim jasnofioletowym kolorem.

Działanie i moje wrażenia

Bambusowa szczoteczka do zębów jest godnym zastępcą plastikowych szczoteczek, które doskonale znamy ze sklepów. Dzięki niej mamy możliwość precyzyjnego oczyszczania zębów i dziąseł – dokładnie tak jak w przypadku tradycyjnych szczoteczek. Warto wspomnieć, że również w przypadku bambusowych szczoteczek istnieje możliwość wyboru stopnia twardości włosia. W tej kwestii wszystko zależy od producenta i zwykle należy wypróbować kilka szczoteczek, aby trafić na tę idealną. Jeśli chodzi o Humble Brush, mój model szczoteczki ma miękkie włosie, które jest niesamowicie przyjemne w użytkowaniu. Okazało się ono jednak zbyt miękkie i przy kolejnym zakupie, z pewnością zdecyduję się na twardsze włosie szczoteczki.

Humble Brush Szczoteczka bambusowa

Czy polecam ten produkt?

Szczoteczkę Humble Brush z fioletowym włosiem pokochają posiadacze wrażliwych zębów i dziąseł Nie podrażni ona nawet najbardziej delikatnych dziąseł i zaskoczy swą subtelnością nawet największego sceptyka. Osoby preferujące twardsze włosie powinny sięgnąć po inny model szczoteczki, ponieważ fioletowa wersja prawdopodobnie okaże się dla nich zbyt delikatna i za słaba w działaniu. Ogromnym plusem Humble Brush jest jej trwałość  – jest solidnie wykonana i nie należy się martwić, że szybko się zniszczy. Uważam, że jest wysokiej jakości produktem i z całego serca polecam Wam jej wypróbowanie. Jestem pewna, że gdy raz sięgniecie po bambusową szczoteczkę do zębów, nigdy  więcej nie spojrzycie już w stronę plastikowych szczoteczek.

Skład

Rączka – w 100% biodegradowalny, pochodzący ze zrównoważonych upraw bambus

Włosie wysokiej jakości nylonowe włosie

Wewnętrzna osłonka szczoteczki – kompostowalny papier

Opakowanie – materiały pochodzące z recyklingu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane.