Close
DeLaMark, Płyn do mycia naczyń z jonami srebra Zielone jabłko

DeLaMark, Płyn do mycia naczyń z jonami srebra Zielone jabłko

Ekologiczny styl życia nierozerwalnie połączony jest ze świadomą pielęgnacją urody, jak również ze stosowaniem w codziennym życiu przyjaznych środowisku środków czystości. Większość osób z przyzwyczajenia sięga po płyny ze sklepowych półek, zapominając, że zdrowsza alternatywa wcale nie musi być droższa. Wiele osób wdrażających w swe życie kolejne ekologiczne elementy, często popada w skrajność, rezygnując z wszelkich dostępnych produktów. Warto pamiętać, że orzechy piorące nie są jedynym ekologicznym rozwiązaniem, a producenci coraz częściej proponują bezpieczne i przyjazne człowiekowi, jak i środowisku produkty. Jednym z nich jest Płyn do mycia naczyń Zielone jabłko marki DeLaMark, który miałam okazję wypróbować dzięki uprzejmości Tarmini – dystrybutora tejże marki.

Opakowanie i aplikacja

Płyn do mycia naczyń ukryty jest w typowej butelce z dozownikiem, która jest praktycznym i wygodnym w użytkowaniu rozwiązaniem. Dozownik działa sprawnie i nie zacina się, umożliwiając aplikację dokładnie takiej ilości preparatu, jakiej potrzebujemy. Opakowanie płynu jest proste, a wszystkie informacje znajdujące się na etykiecie bardzo czytelne.

Kolor i zapach

Płyn ma przezroczysty kolor wynikający z braku zastosowania w jego recepturze sztucznych barwników, którymi przepełnione są tradycyjne produkty. Jego zapach jest niezwykle delikatny i niedrażniący, co z pewnością przypadnie do gustu osobom nadwrażliwym na aromaty środków czystości. Wyczuwalna jest w nim łagodna nuta zielonego jabłka, kojarząca się z czystością i świeżością, bez wątpienia umilająca codzienne mycie naczyń.

Działanie i moje wrażenia

Płyn do mycia naczyń marki DeLaMark skutecznie usuwa z naczyń wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając je idealnie czyste i błyszczące. Preparat w porównaniu z tradycyjnymi płynami, pieni się bardzo łagodnie, ale w żadnym stopniu nie wpływa to na skuteczność jego działania. Już dwie kropelki płynu wystarczą, aby dokładnie umyć nim kilka sztuk naczyń. Dobrze radzi sobie nawet z zaschniętymi resztkami jedzenia. Jest bardzo wydajny i mam wrażenie, że mimo codziennego stosowania, praktycznie w ogóle nie ubywa go z opakowania – prawdopodobnie jest to kwestia tego, że myję nim jedynie te naczynia, które nie nadają się do zmywarki. Ogromną zaletą płynu jest fakt, że nie przesusza on skóry dłoni, co ma duże znaczenie w przypadku, gdy zależy nam na zadbanym i eleganckim wyglądzie dłoni. Żaden krem do rąk nie pomoże, jeżeli nie zadbamy odpowiednio o każdy aspekt ich pielęgnacji – nawet tak banalna na pozór czynność jak zmywanie naczyń, może wpłynąć na wygląd naszej skóry.

Skład/INCI

Water, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Cocoyl Isethionate, Coco-betain, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium coco-sulfate, Glycerin, White salt, Sodium Benzoat, Vegetable extracts, Allantoin, Citric acid, Silver citrate, Parfume composition.

Podsumowanie

Płyn do mycia naczyń o delikatnym aromacie zielonego jabłka jest skutecznym i wydajnym preparatem, stanowiącym wspaniałą alternatywę dla płynów, które doskonale znamy ze sklepowych półek. Jego aromat przywodzi mi na myśl zdrowe i idealnie okrągłe jabłka w sadzie, które jako dziecko zrywałam prosto z gałęzi. Nie przesusza on skóry dłoni, co jest dla mnie przeogromną jego zaletą. Uwielbiam produkty, które ujmują swą prostotą i wydaje mi się, że płyn marki DeLaMark dokładnie taki jest. Łączy w sobie skuteczność działania, bezpieczne składniki i wygodę użytkowania. Uważam, że w 100% spełnia rolę do jakiej został stworzony i serdecznie polecam Wam jego wypróbowanie.

Stosujecie ekologiczne środki czystości? Jakie produkty najlepiej sprawdzają się w Waszych domach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane.