Sklep

Organic Life to polska firma rodzinna, której misją jest tworzenie wyjątkowych i skutecznych kosmetyków o najwyższym stężeniu ziół. W ofercie Organic Life znajdują się kosmetyki naturalne zawierające drogocenne ekstrakty roślinne w pozytywny sposób oddziałujące na skórę.

Wyświetlanie 1–9 z 46 wyników

 • Organic Life Balsam myjący do włosów Organic Man

  Balsam myjący do włosów regenerujący Organic Man

  Kompozycja sześciu ekstraktów ziołowych została opracowana w odpowiedzi na potrzeby włosów wymagających nawilżenia i przywrócenia im zdrowego blasku, bez nadmiernego ich obciążania. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  33.20 
 • Organic Aloe, Aloe arborescens - Przepis Mnicha

  Aloe Arborescens – Przepis Mnicha

  Naturalny suplement diety to bogactwo natury otrzymane z Aloe Arborescens Mill. – najcenniejszej na świecie odmiany aloesu, zawierającej aż o 200% więcej fitoskładników i składników aktywnych niż Aloes zwyczajny (Aloe vera). Suplement wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  167.00 
 • Organic Life Krem regenerujący

  Krem regenerujący

  Kompozycja synergicznie działających ekstraktów ziołowych i roślinnych emolientów została opracowana w oparciu o potrzeby skóry wymagającej regeneracji i wzmocnienia. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  33.20 
 • Organic Life Krem odżywczy

  Krem odżywczy

  Kompozycję sześciu synergicznie działających ekstraktów ziołowych, roślinnych emolientów oraz dzikiej róży śmiało można określić mianem pielęgnacyjnej bomby odżywczej. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  33.20 
 • Organic Life Maseczka oczyszczająca z zieloną glinką

  Maseczka oczyszczająca z zieloną glinką

  Kompozycja ośmiu synergicznie działających wyciągów botanicznych, zielonej glinki, glukonolaktonu oraz witamin została opracowana w odpowiedzi na potrzeby skóry wymagającej dogłębnego oczyszczenia porów oraz ujednolicenia jej kolorytu. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  53.20 
 • Organic Life Mleczko do demakijażu odmładzające Skin Essentials

  Mleczko do demakijażu odmładzające Skin Essentials

  Kompozycja ośmiu starannie wyselekcjonowanych wyciągów botanicznych, naturalnych emolientów oraz witamin została opracowana w odpowiedzi na potrzeby skóry wymagającej dogłębnego oczyszczenia przy zachowaniu optymalnego poziomu jej nawilżenia. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  46.50 
 • Organic Life Balsam do mycia i demakijażu twarzy cera naczynkowa Redness Solution

  Balsam do mycia i demakijażu twarzy cera naczynkowa Redness Solution

  Innowacyjna kompozycja łagodnych substancji myjących i dziesięciu starannie wyselekcjonowanych wyciągów ziołowych stanowi odpowiedź na potrzeby wrażliwej cery naczynkowej. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  33.20 
 • Peeling enzymatyczny do cery naczynkowej Redness Solution

  Peeling enzymatyczny do cery naczynkowej Redness Solution

  Kompozycja dziewięciu składników botanicznych została opracowana z myślą o skórze naczynkowej, wymagającej przywrócenia jej gładkości przy jednoczesnym zagwarantowaniu optymalnego poziomu nawilżenia. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  66.50 
 • Organic Life Serum do twarzy regenerujące Organic Man

  Serum do twarzy regenerujące Organic Man

  Kompozycja ośmiu starannie wyselekcjonowanych wyciągów ziołowych, naturalnych emolientów oraz witamin została opracowana z myślą o potrzebach przesuszonej i szorstkiej skóry, wymagającej nawilżenia i wygładzenia. Kosmetyk wyprodukowano z szacunkiem dla zwierząt – nie zawiera składników odzwierzęcych i nie był testowany na zwierzętach.

  52.00